Počasí

Lyžařský areál Kadlečák, Teplota vzduchu
Teplota vzduch ve lyžařském areálu Kadlečák u Světlé nad Sázavou.4.6 °C
| Oblast | Kraj Vysočina |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 479
Identifikátor tohoto měřidla: 479
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 10.4.2026 v 17:00 | 4.6 °C |
| 10.4.2026 v 16:55 | 4.6 °C |
| 10.4.2026 v 16:50 | 4.7 °C |
| 10.4.2026 v 16:45 | 4.6 °C |
| 10.4.2026 v 16:40 | 4.9 °C |
| 10.4.2026 v 16:35 | 5.2 °C |
| 10.4.2026 v 16:30 | 5.1 °C |
| 10.4.2026 v 16:25 | 4.7 °C |
| 10.4.2026 v 16:20 | 4.9 °C |
| 10.4.2026 v 16:15 | 4.9 °C |
Statistiky údajů
| 10.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.1 °C |
| Maximum | 5.2 °C |
| Průměr | 0.7 °C |
| 15. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.8 °C |
| Maximum | 15.2 °C |
| Průměr | 5.9 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.8 °C |
| Maximum | 23.0 °C |
| Průměr | 7.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.3 °C |
| Maximum | 23.0 °C |
| Průměr | 1.4 °C |
Pátek – 10.4.2026
15. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí