Počasí

Letiště Kotvrdovice, Teplota vzduchu
Teplota ovzduší na letišti Kotvrdovice v Moravském Krasu.25 °C
| Oblast | Moravský kras |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 480
Identifikátor tohoto měřidla: 480
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 11:05 | 25.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:55 | 25.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:50 | 25.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:45 | 25.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:40 | 25.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:35 | 25.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:30 | 24.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:25 | 25.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:20 | 24.0 °C |
| 26.5.2026 v 10:15 | 24.0 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 14.0 °C |
| Maximum | 25.0 °C |
| Průměr | 19.8 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 14.0 °C |
| Maximum | 31.0 °C |
| Průměr | 21.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.0 °C |
| Maximum | 31.0 °C |
| Průměr | 14.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -9.0 °C |
| Maximum | 31.0 °C |
| Průměr | 9.3 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí