Počasí

Sporthotel Kurzovní, Rosný bod
Mokrá teplota vzduchu-2.5 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°4'33.26"N; 17°13'29.29"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 250
Identifikátor tohoto měřidla: 250
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | -2.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | -2.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | -2.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | -2.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | -2.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | -2.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | -2.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | -2.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | -2.2 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | -2.2 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.7 °C |
| Maximum | 5.3 °C |
| Průměr | 0.7 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.7 °C |
| Maximum | 8.3 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.4 °C |
| Maximum | 8.9 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -18.7 °C |
| Maximum | 8.9 °C |
| Průměr | -3.0 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

