Počasí

Klub biatlonu Břidličná, Rosný bod
Mokrá teplota vzduchu10.5 °C
| Oblast | Jeseníky (MS) |
| GPS | 49°55'2.075"N; 17°22'42.187"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 256
Identifikátor tohoto měřidla: 256
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 11:35 | 10.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:30 | 11.3 °C |
| 20.5.2026 v 11:25 | 11.3 °C |
| 20.5.2026 v 11:20 | 10.7 °C |
| 20.5.2026 v 11:15 | 10.9 °C |
| 20.5.2026 v 11:10 | 10.7 °C |
| 20.5.2026 v 11:05 | 10.8 °C |
| 20.5.2026 v 11:00 | 10.6 °C |
| 20.5.2026 v 10:55 | 10.5 °C |
| 20.5.2026 v 10:50 | 10.5 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.0 °C |
| Maximum | 12.6 °C |
| Průměr | 7.4 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.6 °C |
| Maximum | 12.6 °C |
| Průměr | 7.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.3 °C |
| Maximum | 14.2 °C |
| Průměr | 7.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -20.1 °C |
| Maximum | 14.2 °C |
| Průměr | 0.9 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

