Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A17.7 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 21:35 | 17.7 °C |
| 26.5.2026 v 21:30 | 17.5 °C |
| 26.5.2026 v 21:25 | 17.8 °C |
| 26.5.2026 v 21:20 | 17.8 °C |
| 26.5.2026 v 21:15 | 17.6 °C |
| 26.5.2026 v 21:10 | 17.6 °C |
| 26.5.2026 v 21:05 | 17.7 °C |
| 26.5.2026 v 21:00 | 18.0 °C |
| 26.5.2026 v 20:55 | 18.3 °C |
| 26.5.2026 v 20:50 | 18.4 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 19.6 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 18.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 4.5 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





