Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A14.5 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.5.2026 v 19:50 | 14.5 °C |
| 1.5.2026 v 19:45 | 14.6 °C |
| 1.5.2026 v 19:40 | 14.8 °C |
| 1.5.2026 v 19:35 | 15.3 °C |
| 1.5.2026 v 19:30 | 15.6 °C |
| 1.5.2026 v 19:25 | 15.7 °C |
| 1.5.2026 v 19:20 | 15.8 °C |
| 1.5.2026 v 19:15 | 15.9 °C |
| 1.5.2026 v 19:10 | 16.2 °C |
| 1.5.2026 v 19:05 | 16.2 °C |
Statistiky údajů
| 1.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 10.5 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 7.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 10.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Pátek – 1.5.2026
18. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





