Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A13 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 08:45 | 13.0 °C |
| 19.5.2026 v 08:40 | 12.6 °C |
| 19.5.2026 v 08:35 | 12.4 °C |
| 19.5.2026 v 08:30 | 12.0 °C |
| 19.5.2026 v 08:25 | 12.0 °C |
| 19.5.2026 v 08:20 | 11.7 °C |
| 19.5.2026 v 08:15 | 11.4 °C |
| 19.5.2026 v 08:10 | 11.5 °C |
| 19.5.2026 v 08:05 | 11.1 °C |
| 19.5.2026 v 08:00 | 11.0 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 13.0 °C |
| Průměr | 6.6 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 13.2 °C |
| Průměr | 7.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 11.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





