Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A4.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.5.2026 v 03:25 | 4.4 °C |
| 1.5.2026 v 03:20 | 4.4 °C |
| 1.5.2026 v 03:15 | 4.3 °C |
| 1.5.2026 v 03:10 | 4.3 °C |
| 1.5.2026 v 03:05 | 4.2 °C |
| 1.5.2026 v 03:00 | 4.2 °C |
| 1.5.2026 v 02:55 | 4.0 °C |
| 1.5.2026 v 02:50 | 4.0 °C |
| 1.5.2026 v 02:45 | 4.0 °C |
| 1.5.2026 v 02:40 | 4.0 °C |
Statistiky údajů
| 1.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 5.3 °C |
| Průměr | 4.1 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 6.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 5.3 °C |
| Průměr | 4.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Pátek – 1.5.2026
18. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





