Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A10.8 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 28.4.2026 v 17:25 | 10.8 °C |
| 28.4.2026 v 17:20 | 11.0 °C |
| 28.4.2026 v 17:15 | 11.5 °C |
| 28.4.2026 v 17:10 | 12.0 °C |
| 28.4.2026 v 17:05 | 11.9 °C |
| 28.4.2026 v 17:00 | 12.2 °C |
| 28.4.2026 v 16:55 | 12.5 °C |
| 28.4.2026 v 16:50 | 12.3 °C |
| 28.4.2026 v 16:45 | 12.0 °C |
| 28.4.2026 v 16:40 | 12.6 °C |
Statistiky údajů
| 28.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.9 °C |
| Maximum | 13.2 °C |
| Průměr | 8.7 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.8 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 8.7 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Úterý – 28.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





