Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A2.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 29.4.2026 v 22:20 | 2.2 °C |
| 29.4.2026 v 22:15 | 2.3 °C |
| 29.4.2026 v 22:10 | 2.3 °C |
| 29.4.2026 v 22:05 | 2.4 °C |
| 29.4.2026 v 22:00 | 2.4 °C |
| 29.4.2026 v 21:55 | 2.5 °C |
| 29.4.2026 v 21:50 | 2.6 °C |
| 29.4.2026 v 21:45 | 2.5 °C |
| 29.4.2026 v 21:40 | 2.7 °C |
| 29.4.2026 v 21:35 | 2.6 °C |
Statistiky údajů
| 29.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.7 °C |
| Maximum | 8.7 °C |
| Průměr | 5.3 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.7 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Středa – 29.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





