Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A18.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 12:20 | 18.6 °C |
| 20.5.2026 v 12:15 | 17.6 °C |
| 20.5.2026 v 12:10 | 17.3 °C |
| 20.5.2026 v 12:05 | 17.2 °C |
| 20.5.2026 v 12:00 | 18.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:55 | 18.6 °C |
| 20.5.2026 v 11:50 | 17.6 °C |
| 20.5.2026 v 11:45 | 17.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:40 | 18.1 °C |
| 20.5.2026 v 11:35 | 18.8 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.2 °C |
| Maximum | 18.8 °C |
| Průměr | 12.4 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 18.8 °C |
| Průměr | 10.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 11.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.9 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





