Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A7.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 18.5.2026 v 21:05 | 7.2 °C |
| 18.5.2026 v 21:00 | 7.5 °C |
| 18.5.2026 v 20:55 | 7.4 °C |
| 18.5.2026 v 20:50 | 7.5 °C |
| 18.5.2026 v 20:45 | 7.9 °C |
| 18.5.2026 v 20:40 | 8.0 °C |
| 18.5.2026 v 20:35 | 8.0 °C |
| 18.5.2026 v 20:30 | 8.2 °C |
| 18.5.2026 v 20:25 | 8.6 °C |
| 18.5.2026 v 20:20 | 8.8 °C |
Statistiky údajů
| 18.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 13.2 °C |
| Průměr | 7.7 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 13.2 °C |
| Průměr | 7.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 11.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Pondělí – 18.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





