Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A6.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.5.2026 v 07:05 | 6.2 °C |
| 1.5.2026 v 07:00 | 6.1 °C |
| 1.5.2026 v 06:55 | 5.9 °C |
| 1.5.2026 v 06:50 | 5.8 °C |
| 1.5.2026 v 06:45 | 5.6 °C |
| 1.5.2026 v 06:35 | 5.2 °C |
| 1.5.2026 v 06:30 | 5.2 °C |
| 1.5.2026 v 06:25 | 5.0 °C |
| 1.5.2026 v 06:20 | 4.9 °C |
| 1.5.2026 v 06:15 | 4.8 °C |
Statistiky údajů
| 1.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 6.2 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 6.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 6.2 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Pátek – 1.5.2026
18. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





