Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A11.9 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.5.2026 v 10:50 | 11.9 °C |
| 1.5.2026 v 10:45 | 11.9 °C |
| 1.5.2026 v 10:40 | 12.0 °C |
| 1.5.2026 v 10:35 | 12.4 °C |
| 1.5.2026 v 10:30 | 11.9 °C |
| 1.5.2026 v 10:25 | 11.8 °C |
| 1.5.2026 v 10:20 | 11.9 °C |
| 1.5.2026 v 10:15 | 11.8 °C |
| 1.5.2026 v 10:10 | 11.5 °C |
| 1.5.2026 v 10:05 | 11.4 °C |
Statistiky údajů
| 1.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 12.4 °C |
| Průměr | 6.5 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 6.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 12.4 °C |
| Průměr | 6.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Pátek – 1.5.2026
18. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





