Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A0.9 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 31.3.2026 v 12:25 | 0.9 °C |
| 31.3.2026 v 12:20 | 0.9 °C |
| 31.3.2026 v 12:15 | 0.8 °C |
| 31.3.2026 v 12:10 | 0.7 °C |
| 31.3.2026 v 12:05 | 0.6 °C |
| 31.3.2026 v 12:00 | 0.6 °C |
| 31.3.2026 v 11:55 | 0.7 °C |
| 31.3.2026 v 11:50 | 0.9 °C |
| 31.3.2026 v 11:45 | 1.0 °C |
| 31.3.2026 v 11:35 | 0.8 °C |
Statistiky údajů
| 31.3.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 2.0 °C |
| Průměr | 0.3 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 5.9 °C |
| Průměr | 2.4 °C |
| Březen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.2 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 6.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 1.0 °C |
Úterý – 31.3.2026
14. týden
Březen – 3. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





