Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A13.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 11.5.2026 v 18:40 | 13.6 °C |
| 11.5.2026 v 18:35 | 13.6 °C |
| 11.5.2026 v 18:30 | 13.6 °C |
| 11.5.2026 v 18:25 | 13.5 °C |
| 11.5.2026 v 18:20 | 13.4 °C |
| 11.5.2026 v 18:15 | 13.3 °C |
| 11.5.2026 v 18:10 | 13.4 °C |
| 11.5.2026 v 18:05 | 13.5 °C |
| 11.5.2026 v 18:00 | 13.7 °C |
| 11.5.2026 v 17:55 | 13.8 °C |
Statistiky údajů
| 11.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 11.6 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 14.2 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 11.6 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 14.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 14.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 3.6 °C |
Pondělí – 11.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





