Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A-0.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.4.2026 v 02:20 | -0.2 °C |
| 30.4.2026 v 02:15 | -0.1 °C |
| 30.4.2026 v 02:10 | -0.1 °C |
| 30.4.2026 v 02:05 | -0.1 °C |
| 30.4.2026 v 02:00 | 0.0 °C |
| 30.4.2026 v 01:55 | 0.0 °C |
| 30.4.2026 v 01:50 | 0.0 °C |
| 30.4.2026 v 01:45 | 0.2 °C |
| 30.4.2026 v 01:40 | 0.2 °C |
| 30.4.2026 v 01:35 | 0.1 °C |
Statistiky údajů
| 30.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.2 °C |
| Maximum | 1.6 °C |
| Průměr | 0.6 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.2 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 7.2 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Čtvrtek – 30.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





