Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A6.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.4.2026 v 10:30 | 6.6 °C |
| 26.4.2026 v 10:25 | 6.8 °C |
| 26.4.2026 v 10:15 | 5.8 °C |
| 26.4.2026 v 10:10 | 5.7 °C |
| 26.4.2026 v 10:05 | 5.4 °C |
| 26.4.2026 v 10:00 | 5.9 °C |
| 26.4.2026 v 09:55 | 6.2 °C |
| 26.4.2026 v 09:50 | 6.2 °C |
| 26.4.2026 v 09:45 | 6.2 °C |
| 26.4.2026 v 09:40 | 6.0 °C |
Statistiky údajů
| 26.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.1 °C |
| Maximum | 12.4 °C |
| Průměr | 7.9 °C |
| 17. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.2 °C |
| Maximum | 18.5 °C |
| Průměr | 8.2 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.5 °C |
Neděle – 26.4.2026
17. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





