Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A7.9 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.4.2026 v 20:50 | 7.9 °C |
| 30.4.2026 v 20:45 | 7.9 °C |
| 30.4.2026 v 20:40 | 8.0 °C |
| 30.4.2026 v 20:35 | 7.9 °C |
| 30.4.2026 v 20:30 | 8.1 °C |
| 30.4.2026 v 20:25 | 8.2 °C |
| 30.4.2026 v 20:20 | 8.3 °C |
| 30.4.2026 v 20:15 | 8.4 °C |
| 30.4.2026 v 20:10 | 8.5 °C |
| 30.4.2026 v 20:05 | 8.7 °C |
Statistiky údajů
| 30.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 11.1 °C |
| Průměr | 4.8 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Čtvrtek – 30.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





