Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A1.3 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.4.2026 v 00:50 | 1.3 °C |
| 1.4.2026 v 00:45 | 1.4 °C |
| 1.4.2026 v 00:40 | 1.4 °C |
| 1.4.2026 v 00:35 | 1.4 °C |
| 1.4.2026 v 00:30 | 1.3 °C |
| 1.4.2026 v 00:25 | 1.4 °C |
| 1.4.2026 v 00:20 | 1.4 °C |
| 1.4.2026 v 00:15 | 1.3 °C |
| 1.4.2026 v 00:10 | 1.3 °C |
| 1.4.2026 v 00:05 | 1.3 °C |
Statistiky údajů
| 1.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.3 °C |
| Maximum | 1.4 °C |
| Průměr | 1.4 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 5.9 °C |
| Průměr | 2.1 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.3 °C |
| Maximum | 1.4 °C |
| Průměr | 1.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 1.0 °C |
Středa – 1.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





