Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A12.3 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 28.4.2026 v 16:00 | 12.3 °C |
| 28.4.2026 v 15:55 | 12.4 °C |
| 28.4.2026 v 15:50 | 12.4 °C |
| 28.4.2026 v 15:45 | 12.4 °C |
| 28.4.2026 v 15:40 | 12.9 °C |
| 28.4.2026 v 15:35 | 12.6 °C |
| 28.4.2026 v 15:30 | 12.7 °C |
| 28.4.2026 v 15:25 | 13.0 °C |
| 28.4.2026 v 15:20 | 13.1 °C |
| 28.4.2026 v 15:15 | 12.1 °C |
Statistiky údajů
| 28.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.9 °C |
| Maximum | 13.1 °C |
| Průměr | 8.3 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.8 °C |
| Maximum | 14.4 °C |
| Průměr | 8.6 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 7.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Úterý – 28.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





