Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A18.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 2.5.2026 v 13:05 | 18.6 °C |
| 2.5.2026 v 13:00 | 18.4 °C |
| 2.5.2026 v 12:55 | 18.8 °C |
| 2.5.2026 v 12:50 | 18.0 °C |
| 2.5.2026 v 12:45 | 18.0 °C |
| 2.5.2026 v 12:40 | 18.0 °C |
| 2.5.2026 v 12:35 | 17.9 °C |
| 2.5.2026 v 12:30 | 18.1 °C |
| 2.5.2026 v 12:25 | 18.2 °C |
| 2.5.2026 v 12:20 | 18.1 °C |
Statistiky údajů
| 2.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.1 °C |
| Maximum | 18.8 °C |
| Průměr | 11.2 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 18.8 °C |
| Průměr | 7.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 18.8 °C |
| Průměr | 10.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Sobota – 2.5.2026
18. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí






