Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A11.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 28.5.2026 v 08:20 | 11.6 °C |
| 28.5.2026 v 08:15 | 11.3 °C |
| 28.5.2026 v 08:10 | 11.3 °C |
| 28.5.2026 v 08:05 | 11.1 °C |
| 28.5.2026 v 08:00 | 11.0 °C |
| 28.5.2026 v 07:55 | 11.0 °C |
| 28.5.2026 v 07:50 | 10.8 °C |
| 28.5.2026 v 07:45 | 10.7 °C |
| 28.5.2026 v 07:40 | 10.6 °C |
| 28.5.2026 v 07:35 | 10.7 °C |
Statistiky údajů
| 28.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.0 °C |
| Maximum | 13.2 °C |
| Průměr | 10.8 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.0 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 18.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 13.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 4.6 °C |
Čtvrtek – 28.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





