Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A9 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 09:20 | 9.0 °C |
| 5.4.2026 v 09:15 | 8.9 °C |
| 5.4.2026 v 09:10 | 9.0 °C |
| 5.4.2026 v 09:05 | 8.8 °C |
| 5.4.2026 v 09:00 | 8.5 °C |
| 5.4.2026 v 08:55 | 7.7 °C |
| 5.4.2026 v 08:50 | 7.5 °C |
| 5.4.2026 v 08:45 | 7.5 °C |
| 5.4.2026 v 08:40 | 7.7 °C |
| 5.4.2026 v 08:35 | 7.7 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 9.0 °C |
| Průměr | 7.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 11.5 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 11.5 °C |
| Průměr | 5.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 16.5 °C |
| Průměr | 1.3 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





