Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A15.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 22.5.2026 v 09:55 | 15.2 °C |
| 22.5.2026 v 09:50 | 14.9 °C |
| 22.5.2026 v 09:45 | 14.9 °C |
| 22.5.2026 v 09:40 | 15.1 °C |
| 22.5.2026 v 09:35 | 15.4 °C |
| 22.5.2026 v 09:30 | 15.1 °C |
| 22.5.2026 v 09:25 | 15.1 °C |
| 22.5.2026 v 09:20 | 15.1 °C |
| 22.5.2026 v 09:15 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 09:10 | 14.4 °C |
Statistiky údajů
| 22.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.5 °C |
| Maximum | 15.4 °C |
| Průměr | 11.3 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | 11.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 4.0 °C |
Pátek – 22.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí





