Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A19 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 08:45 | 19.0 °C |
| 26.5.2026 v 08:40 | 19.2 °C |
| 26.5.2026 v 08:35 | 19.1 °C |
| 26.5.2026 v 08:30 | 19.0 °C |
| 26.5.2026 v 08:25 | 18.8 °C |
| 26.5.2026 v 08:20 | 18.8 °C |
| 26.5.2026 v 08:15 | 18.7 °C |
| 26.5.2026 v 08:10 | 18.8 °C |
| 26.5.2026 v 08:05 | 18.8 °C |
| 26.5.2026 v 08:00 | 18.7 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 19.2 °C |
| Průměr | 14.9 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 22.0 °C |
| Průměr | 17.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 12.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.2 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí






