Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A20.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 3.5.2026 v 12:15 | 20.4 °C |
| 3.5.2026 v 12:10 | 20.1 °C |
| 3.5.2026 v 12:05 | 19.7 °C |
| 3.5.2026 v 12:00 | 20.3 °C |
| 3.5.2026 v 11:55 | 19.8 °C |
| 3.5.2026 v 11:50 | 20.1 °C |
| 3.5.2026 v 11:45 | 19.4 °C |
| 3.5.2026 v 11:40 | 18.8 °C |
| 3.5.2026 v 11:35 | 18.6 °C |
| 3.5.2026 v 11:30 | 19.0 °C |
Statistiky údajů
| 3.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.3 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | 13.9 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 20.5 °C |
| Průměr | 9.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 20.5 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 20.5 °C |
| Průměr | 2.9 °C |
Neděle – 3.5.2026
18. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Otočná kamera, svah A
Záběry z otočné kamery umístěné v centru lyžařského středsika Troják. Pohled na parkoviště, svah A, restauraci a hotel.
Měřidla v okolí






