Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A18.5 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 27.5.2026 v 19:55 | 18.5 °C |
| 27.5.2026 v 19:50 | 18.5 °C |
| 27.5.2026 v 19:45 | 18.7 °C |
| 27.5.2026 v 19:40 | 18.9 °C |
| 27.5.2026 v 19:35 | 18.8 °C |
| 27.5.2026 v 19:30 | 18.8 °C |
| 27.5.2026 v 19:25 | 19.1 °C |
| 27.5.2026 v 19:20 | 19.2 °C |
| 27.5.2026 v 19:15 | 19.2 °C |
| 27.5.2026 v 19:10 | 19.5 °C |
Statistiky údajů
| 27.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 16.1 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 20.5 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 19.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 13.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 4.6 °C |
Středa – 27.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí






