Počasí

Skiareál Troják, Vzduch u pokladny
Teplota vzduchu u pokladny na svahu A12.4 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Troják |
| GPS | 49°21'13.81"N; 17°48'49.08"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Identifikátor tohoto měřidla: 8
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 28.5.2026 v 01:10 | 12.4 °C |
| 28.5.2026 v 01:05 | 12.5 °C |
| 28.5.2026 v 01:00 | 12.7 °C |
| 28.5.2026 v 00:55 | 12.8 °C |
| 28.5.2026 v 00:50 | 12.8 °C |
| 28.5.2026 v 00:45 | 12.8 °C |
| 28.5.2026 v 00:40 | 12.7 °C |
| 28.5.2026 v 00:35 | 12.8 °C |
| 28.5.2026 v 00:30 | 12.9 °C |
| 28.5.2026 v 00:25 | 13.0 °C |
Statistiky údajů
| 28.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.4 °C |
| Maximum | 13.2 °C |
| Průměr | 12.9 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 18.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 13.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.6 °C |
| Maximum | 25.5 °C |
| Průměr | 4.6 °C |
Čtvrtek – 28.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





