Počasí

Horské atrakce Ramzová, Teplota vzduchu dolní stanice
Teplota vzduchu u pokladny Skiareálu Ramzová10.5 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 118
Identifikátor tohoto měřidla: 118
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 11.5.2026 v 19:50 | 10.5 °C |
| 11.5.2026 v 19:45 | 10.8 °C |
| 11.5.2026 v 19:40 | 10.8 °C |
| 11.5.2026 v 19:35 | 10.4 °C |
| 11.5.2026 v 19:30 | 10.6 °C |
| 11.5.2026 v 19:25 | 10.8 °C |
| 11.5.2026 v 19:20 | 11.1 °C |
| 11.5.2026 v 19:15 | 11.2 °C |
| 11.5.2026 v 19:10 | 11.5 °C |
| 11.5.2026 v 19:05 | 12.8 °C |
Statistiky údajů
| 11.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 15.8 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.1 °C |
| Maximum | 15.8 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.1 °C |
| Maximum | 23.1 °C |
| Průměr | 12.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.6 °C |
| Maximum | 23.1 °C |
| Průměr | 2.5 °C |
Pondělí – 11.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

