Zobrazit kamery
Vybrat region
Regiony

Webkamera

Horní Bečva – 24.7.2024 v 12:15

Horní Bečva - Hotel Duo - 24.7.2024 v 12:15

Hotel Duo

Pohled od hotelu Duo přes údolí Rožnovské Bečvy

Oblasti Beskydy, Vsetínské beskydy
Na mapě
Obec Horní Bečva leží v Chráněné krajinné oblasti Beskydy 12 km východně od Rožnova pod Radhoštěm po obou březích horního toku Rožnovské (Dolní) Bečvy, která odděluje pásmo Vsetínských vrchů od Beskyd.
Svou geografickou polohou je Horní Bečva vyhledávaným místem k letní i zimní rekreaci. V katastru je více než 500 soukromých chat a několik desítek rekreačních a hotelových zařízení. Po celý rok je možno využívat značených turistických tras k procházkám, výletům a cykloturistice po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku. V létě je zde navíc možnost koupání, vodních sportů a rybaření v přehradní nádrži (5 ha). Vybraná rekreační zařízení jsou vybavena půjčovnami kol, saunami, bazény a dalším nezbytným servisem pro návštěvníky. Také si můžete zaplavat v místní přehradě nebo se věnovat mnoha dalším sportům.
V zimním období jsou k dispozici běžecké trasy a také lze využívat turistické trasy k lyžařským tůrám. Ani milovníci alpského lyžování zde nepřijdou zkrátka - na svazích obce je celkem 6 lyžařských areálů s možností výuky lyžování.

Další webkamery v oblastech:

<a href="https://www.webcamlive.cz/web-kamera-horni-becva-405"><img alt="snimek" src="https://www.webcamlive.cz/camera_image.php?idCamera=405" /></a>

Archiv kamery po hodině: Středa – 6.1.2021

Všechny snímky

Archiv neobsahuje žadné snímky

Všechny snímky