Počasí

Koupaliště Hulín, Teplota vody malý bazén
Teplota vody malý bazén10.5 °C
| Oblast | Hulín |
| GPS | 49°19'9.78"N, 17°28'10.29"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 410
Identifikátor tohoto měřidla: 410
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 4.4.2026 v 22:45 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:40 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:35 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:30 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:25 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:20 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:15 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:10 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:05 | 10.5 °C |
| 4.4.2026 v 22:00 | 10.5 °C |
Statistiky údajů
| 4.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.3 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | 10.5 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.0 °C |
| Maximum | 10.6 °C |
| Průměr | 10.4 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.0 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | 10.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.5 °C |
| Maximum | 12.1 °C |
| Průměr | 10.5 °C |
Sobota – 4.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
