Zobrazit kamery

Webkamera

Město Vsetín – 22.9.2023 v 16:45

Město Vsetín - Vsetín, Dolní město - 22.9.2023 v 16:45

Vsetín, Dolní město

Městská část Dolní město, Vsetínské vlakové nádraží, Nádražní a Smetanova ulice

OblastiVsetín
Na mapě
Vsetín se nachází na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy. Ve městě je mnoho zajímavých staveb: evangelický kostel Dolního sboru s věží a evangelický kostel Horního sboru bez věže, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie ve stylu pobělohorského baroka, Maštaliska – bývalý panský dvůr a budova Staré radnice. Vsetín je také kulturním městem. Konají se zde již tradiční akce jako je například Valašské záření, Mezinárodní folklorní festival Vsetínský krpec, mezinárodní fotosoutěž Interfotoklub, Jazzový festival nebo Letní filmový maraton. Celoroční sportovní vyžití nabízejí městské lázně s tobogánem, squash, bowling či spinning. V zimě je v provozu lyžařský vlek Horní Jasenka a v létě si můžete zahrát minigolf, plážový volejbal nebo se projet na kole po cyklostezce či po pěti značených cyklotrasách pro horská kola.
Aktuální snímek z kamery na váš web
<a href="https://www.webcamlive.cz/web-kamera-mesto-vsetin-180"><img alt="snimek" src="https://www.webcamlive.cz/camera_image.php?idCamera=180" /></a>

Snímky se načítají z archívu. V případě snímků starších jak 3 dny, může načítaní trvat až 30 vteřin. Mějte prosím strpení.

 
0%

Archiv kamery po hodině: Čtvrtek – 5.1.2023

Všechny snímky
Žádné položky
Všechny snímky