Zobrazit kamery

Webkamera

Sněžka – 23.9.2023 v 13:45

Sněžka - Sněžka - lanovka z Pece pod Sněžkou - 23.9.2023 v 13:45

Sněžka - lanovka z Pece pod Sněžkou

Krkonoše, Sněžka - 1602 m n. m., lanovka z Pece pod Sněžkou

OblastiKrkonoše, Krkonoše (HK)
Na mapě
Sněžka (polsky Śnieżka, německy Schneekoppe) je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou Hraničního (Slezského) hřebenu Krkonoš, Čech i celého Česka a celého Slezska. Je to významná dominanta východní části Krkonoš. Přes vrchol Sněžky prochází česko-polská hranice. Na vrchol vede ze 4,5 km vzdálené Pece pod Sněžkou sedačková lanovka. Severní, polská strana spadá do údolí řeky Lomničky, jižní část do Obřího dolu, západní do Úpské rašeliny a východní přecházejí v Obří hřbet. Vrcholek hory je skalnatý a má rozlohu okolo 120 000 m2. Jelikož je Sněžka nejvyšší hora v širokém okolí, je z vrcholku rozsáhlý panoramatický pohled do širokého okolí. Vrcholek slouží jako častý turistický cíl a pro jeho dosažení je možné využít celou řadu turistických cest a to jak pěších, cyklistických tak i běžkových.
Aktuální snímek z kamery na váš web
<a href="https://www.webcamlive.cz/web-kamera-snezka-157"><img alt="snimek" src="https://www.webcamlive.cz/camera_image.php?idCamera=157" /></a>

Snímky se načítají z archívu. V případě snímků starších jak 3 dny, může načítaní trvat až 30 vteřin. Mějte prosím strpení.

 
0%

Archiv kamery po hodině: Pátek – 2.6.2023

Všechny snímky
Žádné položky
Všechny snímky