Počasí

Skiareál - Skipark Filipovice, Teplota vzduchu - Nástup LD
Teplota vzduchu - Nástup LD9.7 °C
| Oblast | Jeseníky, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°15'53.10"N, 17°17'03.34"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 466
Identifikátor tohoto měřidla: 466
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.4.2026 v 15:40 | 9.7 °C |
| 12.4.2026 v 15:35 | 9.7 °C |
| 12.4.2026 v 15:30 | 9.7 °C |
| 12.4.2026 v 15:25 | 9.8 °C |
| 12.4.2026 v 15:20 | 10.0 °C |
| 12.4.2026 v 15:15 | 10.0 °C |
| 12.4.2026 v 15:10 | 9.9 °C |
| 12.4.2026 v 15:05 | 9.9 °C |
| 12.4.2026 v 15:00 | 10.0 °C |
| 12.4.2026 v 14:55 | 10.1 °C |
Statistiky údajů
| 12.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.1 °C |
| Maximum | 11.2 °C |
| Průměr | 4.3 °C |
| 15. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.8 °C |
| Maximum | 11.3 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.8 °C |
| Maximum | 18.3 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.2 °C |
| Maximum | 18.3 °C |
| Průměr | 1.3 °C |
Neděle – 12.4.2026
15. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí


