Počasí

Skiareál - Skipark Filipovice, Teplota vzduch - Horní stanice LD
Vzduch - Horní stanice LD--
| Oblast | Jeseníky, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°12'42.10"N, 17°9'34.89"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 463
Identifikátor tohoto měřidla: 463
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 6.5.2026 v 03:15 | 13.1 °C |
| 5.5.2026 v 15:45 | 22.6 °C |
| 4.5.2026 v 15:50 | 21.6 °C |
| 4.5.2026 v 15:45 | 21.3 °C |
| 4.5.2026 v 15:40 | 21.0 °C |
| 4.5.2026 v 15:35 | 20.8 °C |
| 4.5.2026 v 15:30 | 20.7 °C |
| 4.5.2026 v 15:25 | 20.8 °C |
| 4.5.2026 v 15:20 | 20.8 °C |
| 4.5.2026 v 15:15 | 21.0 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.5 °C |
| Maximum | 22.7 °C |
| Průměr | 19.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.7 °C |
| Maximum | 22.7 °C |
| Průměr | 1.5 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

